KALKULATOR UBEZPIECZENIOWY

WYLICZENIE UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNEGO

W  każdej chwili możesz przesłać prośbę o wyliczenie ubezpieczenia komunikacyjnego. W poniższym  formularzu odklikasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i podasz nam niezbędne informacje potrzebne do przeliczenia składki. To wszystko trafi do nas i agent w wolnej chwili oddzwoni do Ciebie i zaproponuje naszą ofertę! Ubezpieczenie możesz podpisać zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Formularz do wyliczenia składki >>

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE I PAKIETY MEDYCZNE

W poniższym linku możesz poznać naszą ofertę odnośnie ubezpieczeń na życie i pakietów medycznych. Pakiety maja różne składki, każdy może znaleźć coś dla Ciebie. Jeśli masz pytania to zadzwoń do nas. Każde ubezpieczenie możesz zawrzeć sam, podpisane dokumenty wystarczy wysłać listownie na adres jednego z naszych biur.

 

Sprawdź co oferujemy już dziś! >>

UBEZPIECZENIE NNW DLA DZIECI

Ubezpieczenie w szkole ma zazwyczaj bardzo małe sumy ubezpieczenia. Dlatego zdecydowanie polecamy wykupić ubezpieczenie szkolne indywidualnie! Polisę możesz zawrzeć sam, bez naszej pomocy! Zerknij poniżej. Po więcej ofert zapraszamy do jednego z naszych biur.

Sprawdź co możemy zaoferować! >>

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

Chcesz zerknąć na szybko ile może kosztować ubezpieczenie turystyczne i co w nim będzie? Tutaj mamy coś dla Ciebie. Polecamy także skontaktować się z naszym biurem, aby poznać pełną ofertę i pełny zakres tego ubezpieczenia.

Zerknij tutaj! >>